Projektai Lietuvoje

Vieta

Buktos k., Lazdijų r. sav.

Galia

1600 kW

Įrengimo metai 2021 m.

Projekto išskirtinumas

Vystytojo „Egrupės“ saulės elektrinių parke Buktos kaime sumontuoti saulės moduliai, kurių bendras galingumas siekia 1599,2 kW. Planuojama, kad per metus vienas instaliuotas kilovatas čia prigeneruos apie 1050 kWh, o per visą eksploatavimo laikotarpį visa elektrinė pagamins 40 GWh švarios elektros energijos.

„Buktos saulės parkas“ yra nuolat prižiūrimas patyrusių specialistų, kurie atsakingi už reguliarią jo priežiūrą, sklandų veikimą bei aplinkos tvarkymą. Saulės parko statyboje panaudoti naujų technologijų komponentai, pasitelktas patyrusių instaliuotųjų darbas, o taip pat įdiegtas vaizdo kamerų stebėjimas, siūlomas draudimas ir garantuota minimali metinė elektros gamyba šio parko dalies įsigijimą paverčia saugia investicija.

Pažangiausi 2020 rinkoje atsiradę Sungrow įtampos keitikliai. Vaizdo stebėjimo kameros ir signalizacijos sistema.Saugos tarnyba 24h.Draudimas.Teritorijos priežiūra.Modulių plovimas spec. technika mažiausiai 1 kartą per metus.Įmonės serviso komandos reagavimas per 48h.Garantuota minimali metinė gamyba.

UAB "Egrupė" atlieka priežiūrą 30MW saulės parkų, o jų bendras užimamas plotas sudaro daugiau nei 100 futbolo aikščių plotui. Įmonių grupė specializuojasi tik saulės parkų statyboje ir yra šios srities ekspertai.